TIP TAP RUN 2019

Varšavas stepa dejas festivālā Tip Tap Run 2019 guvām daudz vērtīgu iespaidu un zināšanu. Par to vairāk stāsta mūsu studijas dejotāji, kas apmeklēja šo festivālu.

Linda Rozenblate

Man loti patika Rubensa un Alexa mācīšanas pieeja un stilistika. Bija arī forši pamēgināt sev jaunus deju stilus, kā piemēram, autentic jazz un house. Un, protams, bija ļoti patīkami satikt visus stepotājus, dibināt jaunus kontaktus un vienkārši pabūt tās 3 dienas stepa pasaulītē.

Marta Bīdermane

TipTapRun bija mans pirmais festivāls un tas man radīja lielu iedvesmu attīstīt tehniku un strādāt pie jauniem soļiem. Visa pieredze, ko ieguvu festivāla laikā bija fantastiska! Taču tomēr visvairāk man patika cilvēki festivālā un komunikācija ar šiem ļoti talantīgajiem stepa dejotājiem.

Annija Ķesele

Bija prieks apciemot un satikt Anulu, kas satikta pirms daudziem gadiem Stokholmas stepa festivālā citīgi un turpina mērķtiecīgi veidot stepa dejas kopienu Varšavā. Prieks, ka šis festivāls aug un attīstās, to apmeklē daudzi ārzemju dejotāji. Šī pieredze viennozīmīgi iedvesmo kaut ko tādu kādu dienu uzrīkot arī pie mums Latvijā.

Paldies pasniedzējiem Ruben Sanchez un Aleksandr Ostanin par iedvesmu un jauniem soļiem. Paldies festivāla organizētājiem, personīgi Anulai un Magdai!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.