PROFESIONĀLI DEJU PRIEKŠNESUMI

Bagātini pasākumu ar pozitīvām emocijām un pārsteidz viesus ar kaut ko nebijušu!

Lai uzzinātu vairāk un rezervētu priekšnesumu, sazinies ar mums! Raksti uz [email protected] vai zvani Annijai +371 29327182

Jebkuram pasākumam vajag odziņu un pārsteiguma elementu – ļauj tam būt mums! Stepa priekšnesums liks pasākuma dalībniekiem priekā sist līdzi plaukstas un izbrīnā ieplest acis, jo stepa deju grupa "Soul Tap" nozīmē enerģijas lādiņu, pozitīvas emocijas un aizrautīgi izklaidētu publiku.

Priekšnesumi iekļauj horeogrāfijas un improvizācijas, kas pieskaņotas konkrētā pasākuma stilistikai un programmas saturam. Esam atvērti idejām un radošam domu lidojumam, sazinies un sarīkosim neaizmirstamu pasākumu kopā!

Turpinājumā vari aplūkot galeriju ar attēliem no pasākumiem, kur esam piedalījušies, kā arī video rullīti. Vairāk deju video skaties šeit!

Iepazīsties ar mums – noskaties video!


Vairāk deju priekšnesumu video sadaļā.

Piesaki deju priekšnesumu savam pasākumam!

Lai rezervētu deju priekšnesumu, lūdzu, aizpildi pieteikuma formu. Tuvākajā laikā pēc pieteikuma saņemšanas ar Tevi sazināsimies. Uzzināt vairāk un pieteikt deju priekšnesumu iespējams arī, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot +371 29327182 (Annija) vai +371 28350633 (Rita).
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.