STEPA DEJU NODARBĪBAS

Soul Tap studijā piedāvājam stepa deju nodarbības bērniem un pieaugušajiem. Galvenā jauno studentu uzņemšana notiek rudenī un ziemā, bet droši vari pievienoties arī sezonas vidū – galvenais ir dejotprieks un apņēmība!

Pieteikties nodarbībām

Stepa deju nodarbību kursā visās vecuma grupās ietilpst:

 • stepa dejas tehnika;
 • stepa dejas kompozīcija;
 • stepa dejas improvizācija;
 • stepa dejas teorija (kultūra, vēsture, tendences un ētika);
 • dalība semestra noslēguma audzēkņu koncertā un/vai semestra horeogrāfijas video izveide.

Studiju procesā tiek apgūtas dejas tradīcijas, klasiskās horeogrāfiju rutīnas, Broadway tap un Rhythm tap stila ievirzes.

Apmācību programma balstīta uz pasniedzēju iegūtajām zināšanām un tehnikām no vairākiem starptautiskiem stepa dejas festivāliem, mācoties pie mūsdienu pasaules līmeņa stepa dejas meistariem.

Paralēli studiju procesam organizējām audzēkņiem dažādus ar stepu saistītu pasākumus, improvizācijas vakarus, koncertus un nometnes.

Deju nodarbības klātienē notiek Soul Tap studijā Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 91. Piedāvājam apgūt nodarbības arī tiešsaistē Zoom platformā.

Pieteikšanās apmācībai un sīkāka informācija pa tālruni +371 29327182 (Annija) vai pa e-pastu [email protected]

Deju nodarbības bērniem

Mūsu studijā iespējams apgūt stepa deju sākot no 6 gadu vecuma. Deju nodarbības bērniem notiek gan nelielās grupās, gan individuāli. Abi nodarbību formāti nodrošina individuālu pieeju, lai veicinātu katra audzēkņa personīgo izaugsmi.

Mācību gada laikā noris arī dažādi ar stepu saistīti konkursi un pasākumi, kas ļauj katram izpaust savu individualitāti un radošumu, sasniegt nospraustos mērķus un augt kā personībai.

Stepa deja ir ļoti vērtīga bērniem, jo attīsta koordināciju un ritma izjūtu. Tā ir iespēja fiziski izkustēties, pavadīt laiku saturīgi un ļauties dejas priekam. Tāpat arī iesaistīšanās stepa dejas kopienā paplašina jauniešu redzesloku, dod iespēju piedalīties starptautiskās meistarklasēs un sniedz pārliecību par sevi. Stepa deja ir cieši saistīta ar tādiem mūzikas žanriem kā džezs, kas ļauj bērniem deju nodarbībās papildināt arī mūzikas zināšanas.

Jaunu audzēkņu uzņemšana noris visu gadu dažādās sagatavotības grupās:

 • Beginner
 • Beginner/Intermediate
 • Intermediate
 • Intermediate/Advanced
 • Advanced

Lai uzzinātu precīzu nodarbību grafiku, sazinies! Zvani +371 29327182 (Annija) vai raksti e-pastu uz [email protected].

Cenas     Pieteikties nodarbībām     

Deju nodarbības pieaugušajiem

Studijā radām vidi, kas ir pozitīva stepa dejas apguvei un katra audzēkņa personīgajai izaugsmei neatkarīgi no vecuma vai sagatavotības pakāpes. Piedāvājam individuālu pieeju, esam atvērti radošajam domu lidojumam un vēlmēm savu deju prasmju pilnveidošanā.

Stepa deja ir ļoti pateicīga dejas forma, lai to sāktu apgūt jebkurā vecumā, izjustu dejas prieku un attīstītu tehniskās prasmes. Tā var būt gan izturības treniņš un aizstāt sporta zāles apmeklējumu, gan mierīgs vakars mīļākās mūzikas pavadībā – dejas intensitāti iespējams pielāgot katra individuālajām prasībām un vēlmēm.

Soul Tap studijā ne tikai dejojam, mēs veidojam kopienu – vienu lielu stepa ģimeni. Līdz ar to, dejojot stepu, paveras iespējas iegūt jaunus draugus, apmeklēt dažādus pasākumus gan vietēja mēroga, gan starptautiskus, braukt uz nometnēm, kur pavadīt laiku svaigā gaisā ar līdzīgi domājošiem, un sajust uzstāšanās prieku pēc lieliski nodejota koncerta atbalstošā vidē.

To nevar izstāstīt, tas ir jāsajūt.

Deju nodarbības pieaugušajiem notiek gan grupās, gan individuāli, gan klātienē, gan attālināti.

Jaunu audzēkņu uzņemšana noris visu gadu dažādās sagatavotības grupās:

 • Beginner
 • Beginner/Intermediate
 • Intermediate
 • Intermediate/Advanced
 • Advanced

Par pieejamajiem nodarbību laikiem, sazinies! Zvani +371 29327182 (Annija) vai raksti e-pastu uz [email protected].

Cenas     Pieteikties nodarbībām     

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.