SOUL TAP
Stepa dejas studija
 

JAUNUMI

20.10.2021.

DEJAS TURPINĀS!

Kad steps ir sirdī, tad dejas notiek visur, ne tikai deju zālē – uz ielas, vilcienā, stāvot rindā veikalā vai parkā uz soliņa. Un tagad uz kādu laiku šim sarakstam pievienojas arī tiešsaiste.

Ja vienmēr esi domājis, ka gribētu mācīties stepu, varbūt šis ir īstais mirklis? Steps ir viena no retajām dejas formām, ko iespējams veiksmīgi apgūt arī tiešsaistē, ko pierāda mūsu studentu satriecošie video darbi pagājušajā ziemā un šajā pavasarī. Izmēģini tu arī! Piesakies šeit.

Nenokaram degunus, tas viss ir īslaicīgi! Bet tikmēr sargājam sevi un apkārtējos un stepojam atsevišķi, bet kopā.

Tiekamies online un drīz jau atkal klātienē!

PIETEIKTIES NODARBĪBĀM

15.10.2021.

SWING 'N' MILAN

Svinga dejas festivālā "Swing 'n' Milan" stepa dejas meistarklases pasniegs mūsu studijas dejotāja un pasniedzēja Alise Hofmane. Ja es Milānā – noteikti izmanto šo iespēju!


VAIRĀK PAR FESTIVĀLU

08.10.2021.

JAUNS VIDEO - WE GOT LOVE

Mūsu studijas pasniedzēja Rita Biezēka laidusi klajā jaunu video - WE GOT LOVE. Deja, kas noteikti aizraus jūs skaistā virpulī.

NOSKATĪTIES VIDEO

22.10.2021.

STEPA DŽEMS #19 - ATCELTS*

22. oktobrī, plkst. 18:30 tiekamies stepa dejas studijā "Soul Tap" uz improvizācijas vakaru. Stepa dejas džemā aicināti piedalīties visu līmeņu dejotāji. Līdzi kurpes un jautrs noskaņojums garantēts. Šoreiz pievērsīsimies džeza standartu improvizācijām.

Ziedojums dalībai džemā 3 eiro.

*sakarā ar esošajiem ierobežojumiem.

01.09.2021.

JAUNU DEJOTĀJU UZŅEMŠANA

Ir sākusies rudens sezonas uzņemšana stepa dejas studijā "Soul Tap". Aicinam pieteikties gan mazus, gan lielus dejotgribētājus. Klātienes nodarbības dažādās vecuma un zināšanu līmeņa grupās sākot no Septembra.

PIETEIKTIES NODARBĪBĀM!

30.08.2021.

STEPA DEJAS KONCERTS

30.08., plkst. 19:00 Kafejnīcā "Sporta pagalms" (Sporta 2 kvartālā, Rīga, Sporta iela 2) stepa dejas studija "Soul Tap" aicina uz vasaras koncertu, kurā piedalīsies studijas dejotāji. Tie ir stepa dejas svētki dejotājiem, viņu ģimenēm, draugiem un ikvienam interesentam, kuru aizrauj stepa dejas piedzīvojums. Nāc un izbaudi stepa dejas burvību!

Ieeja bez maksas.


UZZINĀT VAIRĀK

JAUNUMU ARHĪVS

2021   2020  2019  2018

0