SOUL TAP
Stepa deju studija un priekšnesumi
 

JAUNUMI

26.04.2023.
RIGA TAP JAM 2023 norisināsies 27. maijā

Rezervē datumu! Šā gada 27. maijā notiks jau otrais RIGA TAP JAM – ikgadējs stepa improvizācijas notikums!

Pa dienu būs iespēja apmeklēt stepa meistarklases pie lieliskiem ārzemju un vietējiem pasniedzējiem, bet dienas otrajā pusē būs stepa improvizācijas vakars ar dzīvo mūziku.

Uzzināt vairāk un pieteikties

04.04.2023.
APGŪSTI IMPROVIZĀCIJU – 4 "MINI JAM" APRĪLĪ UN MAIJĀ

Aprīļa un maija piektdienās tiksimies izglītojošos stepa improvizācijas vakaros, kuros apgūsim dažādus džeza standartus.

Ja vēlies padziļinātāk iepazīt stepa dejas improvizācijas pasauli un lieliski pavadīt laiku kopā ar citiem stepa dejotājiem – laipni aicināts piedalīties!

Uzzināt vairāk un pieteikties

20.03.2023.

"SOUL TAP" PIEDALĀS ORĶESTRA "RĪGA" FESTIVĀLA "WINDSTREAM" ATKLĀŠANAS KONCERTĀ 20. MARTĀ

Šā gada 20. martā stepa deju grupa "Soul Tap" ieskandinās pavasara sākumu ritmiskās saspēlēs ar orķestra "RĪGA" bigbendu un dziedātāju Daumantu Kalniņu.

Koncertā skanēs svinga kompozīcijas un džeza skaņdarbi, tiks izdejoti neparasti taktsmēri un intriģējoši meldiņi. Ausis un acis varēs priecēt gan pieredzējuši mūzikas cienītāji, gan orķestra mūzikas entuziasti.

Veidot skatuves mijiedarbību ar Orķestra RĪGA bigbendu un dziedātāju Daumantu Kalniņu ir ceļojums mūzikas garšu pasaulē. Tas būs ritma saspēles, pacilājošas enerģijas un pozitīvisma lādiņa piedzīvojums, ko kopīgi iesaiņosim un kā pavasara dāvanu nodosim skatītājiem.

Iegādāties biļeti

JAUNUMU ARHĪVS

2022 2021   2020  2019  2018

Pirkumu grozs