SOUL TAP
Stepa deju studija un priekšnesumi
 

JAUNUMI

01.09.2022.

JAUNO DEJOTĀJU UZŅEMŠANA RUDENS SEZONĀ

Atvērta pieteikšanās stepa deju nodarbībām bērniem un pusaudžiem visās vecuma grupās un sagatavotības līmeņos: beginner, beginner/intermediate, intermediate, intermediate/advanced.

Gaidīsim uz stepa deju nodarbībām pieaugušos vecumā no 18 gadiem līdz 99 gadiem gan ar iepriekšēju deju pieredzi, gan bez. Trenēsimies izaugsmei, atpūtai un priekam!

Uzzināt vairāk                Pieteikties nodarbībām

24.08.2022.

LABDARĪBAS MEISTARKLASE AR ELENU SHUMILOVU

Aicinām uz stepa dejotājas Elenas Shumilovas stepa meistarklasi iesācējiem un pieredzējušiem stepa dejotājiem 24.augustā, plkst. 19:30. 

Dalības maksa – ziedojumu pēc paša vēlmes un iespējām, kas tiks novirzīts "Tap for Ukraine" labdarības kampaņai. http://www.tapforukraine.com

Pieteikties meistarklasei

21.08.2022.

NOMETNES NOSLĒGUMA KONCERTS

Jūlija izskaņā Jaunauces pilī tika organizēta stepa dejas studijas "Soul Tap" vasaras nometne bērniem un pieaugušajiem. Tas bija skaists radošais piedzīvojums, kas augustā turpinājās Rīgā.

Galarezultāts tiks prezentēs krāšņā noslēguma koncertā - 21.augustā, plkst. 12:00 - Nordeķu muižā (Adrese: Buļļu iela 16, Rīga). 

Uz koncertu tiek gaidīti – radi, draugi un stepa dejas interesenti. 

Pēc koncerta plānots neliels pikniks - tāpēc aicinam ņemt līdzi groziņu kopējam galdam.

1.07.2022.

SOUL TAP - ZVIEDRIJĀ

Jūlija sākumā dodamies nelielā koncertu un meistarklašu sesijā uz Zviedriju. Ja esi tuvumā - laipni aicināts pievienoties! 

1.jūlijā - 19:00-20:00 Soul Tap koncerts @Bebbens Bodega.

2.jūlijā - 10:00-14:00 stepa dejas meistarklases @Bebbens Bodega.

2.jūlijā - 19:00-20:00 Soul Tap koncerts @Bebbens Bodega.

Uzzināt vairāk

1.07.2022.

ATVĒRTĀS VASARAS NODARBĪBAS

Mūsu vasaras sezona jau ir klāt un piedāvājam atvērtās vasaras nodarbības  visiem līmeņiem katru pirmdienu, otrdienu, trešdienu.

Izaicini sevi un izmēģini ko jaunu!

Uzzināt vairāk

20.06.2022.

SEZONAS NOSLĒGUMA KONCERTS – VASARA 2022

Ielūdzam uz lielāko stepa dejas koncertu šajā sezonā! Pašā vasaras plaukumā 20.jūnijā, plkst. 19.00 notiks stepa dejas studijas "Soul Tap" audzēkņu koncerts "VASARA 2022".  Koncertā būs redzamas un dzirdamas deju horeogrāfijas, pie kurām audzēkņi strādājuši visu šo mācību gadu – gan klasiskas svinga kombinācijas, gan mūsdienīgi skaņdarbi stepa ritmos.

Koncerts plānots divās daļās un notiks īpašā vietā – Ģertrūdes ielas teātrī. Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Vietu skaits ierobežots – piesakies savlaicīgi!

Uzzināt vairāk un rezervēt vietu

26.05.2022.

JAUNS VIDEO – BABY

Izrādot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, stepa deju grupa “Soul Tap” laiž klajā jaunu video “Baby” ar ukraiņu grupas "Dakha Brakha" mūziku. Video veidots internacionālās sociālo tīklu labdarības kampaņas #tapforukraine ietvaros, kuras autori ir Latvijas stepa kopiena, tai skaitā “Soul Tap”.


Skatīties video

16.05.2022.

"RIGA TAP JAM" STEPA DEJAS IMPROVIZĀCIJAS VAKARS

Pirmais “Riga TAP JAM" stepa dejas improvizācijas vakars jeb džems ar dzīvo mūziku jau 28. maijā – satiec domubiedrus, pavadi laiku lieliskā kompānijā, pilnveido stepa zināšanas un baudi skaistu mūziku!

Džemā aicināti piedalīties visu līmeņu stepa dejotāji, stepa dejas mīļotāji kā skatītāji un džeza mūziķi. Pirms džema plānotas meistarklases pie Baltijas stepa dejas meistariem.

Tiekamies uz deju grīdas – būs lieliski!

Uzzināt vairāk

23.03.2022.

APGŪSTI IMPROVIZĀCIJU – 4 "MINI JAM" APRĪLĪ

Turpinām iesākto tradīciju – aprīļa piektdienās tiksimies izglītojošā stepa improvizācijas vakarā, kurā apgūsim dažādus džeza standartus.

Ja vēlies padziļinātāk iepazīt stepa dejas improvizācijas pasauli un lieliski pavadīt laiku kopā ar citiem stepa dejotājiem – laipni aicināts piedalīties!

Uzzināt vairāk un pieteikties

23.03.2022.

TAP FOR UKRAINE

Latvijas stepa deju kopiena (Soultap.lv, Toptap.lv un citi) ir apvienojušies, lai veidotu tiešsaistes stepa deju labdarības kampaņu #tapforukraine, kuras mērķis ir atbalstīt Ukrainu un Ukrainas stepa dejotājus esošā kara laikā.

Aicinam stepa dejotājus (visos līmeņos) veidot stepa dejas video, lai pievērstu pasaules uzmanību un atbalstītu Ukrainu un Ukrainas stepa dejotājus šai laikā.

Uzzināt vairāk

18.03.2022.

STEPA NOMETNE 2022

No 28. - 31. jūlijam Jaunauces pilī stepa dejas studija "Soul Tap" organizē vasaras nometni bērniem un pieaugušajiem. Skaists četru dienu atpūtas un radošais piedzīvojums Jaunauces pils muižas kompleksā. Nometnes programma sevī apvieno atpūtu pie dabas, intensīvus stepa dejas treniņus, kino, džema vakarus un krāšņu noslēguma koncertu.

Uzzināt vairāk

01.03.2022.

APGŪSTI IMPROVIZĀCIJU – 4 "MINI JAM" MARTĀ

Turpinam februārī iesākto tradīciju - katrā marta piektdienā tiksimies izglītojošā stepa improvizācijas vakarā, kurā apgūsim dažādus džeza standartus.

Ja vēlies padziļinātāk iepazīt stepa dejas improvizācijas pasauli un lieliski pavadīt laiku kopā ar citiem stepa dejotājiem – laipni aicināts piedalīties!

Uzzināt vairāk un pieteikties

17.01.2022.

APGŪSTI IMPROVIZĀCIJU – 4 "MINI JAM" FEBRUĀRĪ

Katrā februāra piektdienā tiksimies izglītojošā stepa improvizācijas vakarā, kurā apgūsim dažādus džeza standartus.

Ja vēlies padziļinātāk iepazīt stepa dejas improvizācijas pasauli un lieliski pavadīt laiku kopā ar citiem stepa dejotājiem – laipni aicināts piedalīties!

Uzzināt vairāk un pieteikties

17.01.2022.

ZIEMAS DIGITĀLAIS KONCERTS 2022

Mūsu studenti ir čakli pastrādājuši un vēlas parādīt jaunapgūtos deju soļus! Tāpēc šā gada 28. janvārī plkst. 19.00 tiekamies Zoom koncertā, kur redzēsim studentu video darbus ar iepriekšējā semestrī apgūtajām horeogrāfijām. Uzaicini draugus, radus un citus stepa entuziastus un tiekamies mājīgā vakarā lieliska kompānijā!

Ieeja ar digitālajiem ielūgumiem.

Pieteikties ielūgumam

04.01.2022.

  KONCERTS "SAKRĀLAIS DŽEZS" JANVĀRĪ

Jau pavisam drīz sadejosimies ar Saulkrastu kori "ANIMA" divos burvīgos koncertos: Torņkalna baznīcā 22. janvārī un Zvejniekciema kultūras namā 23. janvārī. Top tiešām fantastisks un dvēselisks piedzīvojums. Ķer biļetes, kamēr vēl ir!

Uzzināt vairāk

02.01.2022.

ZIEMAS UZŅEMŠANA 2022

Iekustini Jauno gadu jaunos ritmos – pieteikšanās stepa nodarbībām 2022. gadā ir sākusies!

Uzņemam dejotājus visās sagatavotības grupās – no iesācējiem līdz pieredzējušiem dejotājiem, un visās vecuma grupās – bērnus, jauniešus un pieaugušos. Dejot sākam janvārī.

 Piesakies! Deju grīda tevi jau gaida. :)

Pieteikties

17.12.2021.

DĀVANAS ZIEMASSVĒTKOS STEPA DEJOTĀJAM

Ar ko iepriecināt stepa dejotāju par lieliski nodejotu stepa numuru pie eglītes? Ar ko pārsteigt draugu, kam viss jau ir, bet kas ilgojas pēc jaunas pieredzes vai deju prasmes? Lūk, pāris idejas!


Aplūkot dāvanu sarakstu

5.12.2021.

ZIEMA SOUL TAP RITMOS

Vai esi kādreiz domājis, kuras ir tās dziesmas, kas iekustina pasniedzēju kājas un sirdis? Vairs nav iemesla prātošanai! Soul Tap Spotify profilā @SoulTapLV esam apkopojuši mūsu pasniedzēju iecienītākās šīs ziemas kompozīcijas. Klausies, dejo un izmanto treniņiem!


Klausīties Spotify

16.11.2021.

HOREOGRĀFU KONKURSS 2021

Meklējam talantīgos stepa dejas horeogrāfus! Ja vienmēr esi vēlējies iemēģināt roku (vai precīzāk – kāju) stepa horeogrāfijas izveidē, šī ir tava iespēja. Izvēlies mūziku, izveido horeogrāfiju, nofilmē to un iesūti mums!

UZZINĀT VAIRĀK

20.10.2021.

DEJAS TURPINĀS!

Kad steps ir sirdī, tad dejas notiek visur, ne tikai deju zālē – uz ielas, vilcienā, stāvot rindā veikalā vai parkā uz soliņa. Un tagad uz kādu laiku šim sarakstam pievienojas arī tiešsaiste.

Ja vienmēr esi domājis, ka gribētu mācīties stepu, varbūt šis ir īstais mirklis? Steps ir viena no retajām dejas formām, ko iespējams veiksmīgi apgūt arī tiešsaistē, ko pierāda mūsu studentu satriecošie video darbi pagājušajā ziemā un šajā pavasarī. Izmēģini tu arī! Piesakies šeit.

Nenokaram degunus, tas viss ir īslaicīgi! Bet tikmēr sargājam sevi un apkārtējos un stepojam atsevišķi, bet kopā.

Tiekamies online un drīz jau atkal klātienē!

PIETEIKTIES NODARBĪBĀM

15.10.2021.

SWING 'N' MILAN

Svinga dejas festivālā "Swing 'n' Milan" stepa dejas meistarklases pasniegs mūsu studijas dejotāja un pasniedzēja Alise Hofmane. Ja es Milānā – noteikti izmanto šo iespēju!


VAIRĀK PAR FESTIVĀLU

08.10.2021.

JAUNS VIDEO - WE GOT LOVE

Mūsu studijas pasniedzēja Rita Biezēka laidusi klajā jaunu video - WE GOT LOVE. Deja, kas noteikti aizraus jūs skaistā virpulī.

NOSKATĪTIES VIDEO

22.10.2021.

STEPA DŽEMS #19 - ATCELTS*

22. oktobrī, plkst. 18:30 tiekamies stepa dejas studijā "Soul Tap" uz improvizācijas vakaru. Stepa dejas džemā aicināti piedalīties visu līmeņu dejotāji. Līdzi kurpes un jautrs noskaņojums garantēts. Šoreiz pievērsīsimies džeza standartu improvizācijām.

Ziedojums dalībai džemā 3 eiro.

*sakarā ar esošajiem ierobežojumiem.

01.09.2021.

JAUNU DEJOTĀJU UZŅEMŠANA

Ir sākusies rudens sezonas uzņemšana stepa dejas studijā "Soul Tap". Aicinam pieteikties gan mazus, gan lielus dejotgribētājus. Klātienes nodarbības dažādās vecuma un zināšanu līmeņa grupās sākot no Septembra.

PIETEIKTIES NODARBĪBĀM!

JAUNUMU ARHĪVS

2021   2020  2019  2018

Pirkumu grozs