STEPA DEJAS MEISTARKLASES

Atsvaidzini pasākumu, izrādi vai vienkārši ikdienu ar stepa dejas meistarklasi!

Lai uzzinātu vairāk un rezervētu meistarklasi, sazinies ar mums! Raksti uz [email protected] vai zvani Annijai +371 29327182

Stepa dejas meistarklase korportatīviem pasākumiem

Piedāvājam pasniegt stepa dejas meistarklases dažādos korporatīvos pasākumos. Tā var būt uzņēmuma balle, kopā sanākšana ar kolēģiem, atklāšanas svētki vai jebkas cits. Stepa dejas meistarklase ir lielisks veids kā pārsteigt pasākuma dalībniekus un piedāvāt izmēģināt kaut ko jaunu un nebijušu. Pozitīvas emocijas garantētas!

Stepa dejas meistarklase lieliski sader kopā ar stepa dejas priekšnesumu mūsu šovgrupas izpildījumā. Par šovprogrammu uzzini vairāk šeit.

Stepa dejas meistarklase privātiem pasākumiem

Organizē dzimšanas dienas ballīti un domā, ar ko varētu pārsteigt viesus? Meistarklase vienmēr ir laba doma, un stepa dejas nodarbība noteikti būs kas negaidīts! Meistarklasi varam vadīt gan jūsu nodrošinātā vietā, gan mūsu studijas telpās Rīgā, Čaka ielā 91.

Stepa dejas meistarklase māksliniekiem un dejotājiem

Stepa deja ir ritma un dejas mākslas apvienojums, kas lieliski papildina dažādus radošos projektus – gan mūzikas, gan dejas, gan teātra. Piedāvājam apmācīt citu jomu māksliniekus un citu deju stilu dejotājus stepa dejas mākslā, lai bagātinātu priekšnesumus un radītu vēl lielāku izpausmes daudzveidību.

Kas ir iekļauts stepa dejas meistarklasē?

  • Īsa horeogrāfija vai vingrinājums atbilstoši grupas līmenim;
  • Atsaucīga un enerģiska meistarklases vadītāja/stepa pasniedzēja;
  • Īres stepa apavi visiem dalībniekiem;
  • Stepa dejas improvizācija pie dalībnieku izvēlētas dziesmas.

Piesaki meistarklasi!

Ja vēlies rezervēt meistarklasi, lūdzu, aizpildi pieteikuma formu! Tuvākajā laikā pēc pieteikuma saņemšana sazināsimies ar Tevi. Uzzināt vairāk un rezervēt meistarklasi iespējams arī, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot Annijai +371 29327182