ROARING TWENTIES

Stepa dejas grupa “Soul Tap” laidusi klajā Jaunajam gadam veltītu video “Roaring Twenties”, atsaucoties uz 20. gs. 20. gadiem. Tas ir kā dzirkstošs vēlējums šī brīža pārmaiņu laikam pasaules esošajā kārtībā.


Tieši pirms 100 gadiem “Roaring Twenties” jeb “Rēcošo divdesmito” laikā pasaule piedzīvoja strauju rūpniecības un ekonomikas izaugsmi, palielinājās patērētāju pieprasījums un tika ieviestas ievērojamas jaunas dzīvesveida un kultūras tendences. Tā laika desmitgade iezīmēja vispārēju jaunuma sajūtu, kas bija saistīta ar mūsdienīgumu - viss ir iespējams, izmantojot modernās tehnoloģijas. 

“Arī šodien pasaule mainās un maināmies mēs. “Rēcošo divdesmito” noskaņā iedejojam šo jauno un ilgi gaidīto “brīvības sajūtu”,” stāsta videoklipa idejas autore un horeogrāfe Annija Ķesele. “Šajā video stepa deju ietērpjam tai raksturīgajā džeza laikmeta manierē. Tas ir kā miniatūrisks ceļojums laikā ar netveramu sievišķās koķetes ilustrāciju, iejūtoties flaperu tēlos. Izaugsmes laikmets pasaules vēsturē kā vēlējums mums visiem šajā Jaunajā gadā.”

Video klipa radošā komanda - idejas autore, horeogrāfe Annija Ķesele, video - Elvis Lācis, drona operators -  Raitis Zarahovics, tērpi no Sandras Bīdermanes privātās kolekcijas, mūzika “Big Noise From Winnetka” - Ego-Wrappin, videoklipa lokācija - Latvijas Zinātņu akadēmijas skatu tornis. Klipā piedalās stepa dejas grupas “Soul Tap” dejotāji: Alise Hofmane, Marta Bīdermane, Rita Biezēka un Annija Ķesele.