Jazz Dance
Meistarklase pie Rolanda Meržejevska
 

JAZZ DANCE MEISTARKLASE

  • Pasākuma laiks: 9.02.2019., plkst. 12:00-13:15, 13:30-15:00
  • Norises vieta: Stepa dejas studija Soul Tap (A.Čaka iela 91)
  • Dalības maksa: 10 eiro par 1 nodarbību, 15 eiro par 2 nodarbībām

Jazz Dance ir profesionāls dejas žanrs, kura pamatā mūsdienās ir daudz klasiskā deja. Mūsdienās Džeza dejai ir daudz novirzieni jeb stili Klasiskais džezs, Laikmetīgais džezs, Komerciālais džezs, Afro džezs, Latīņu Džezs, Ielu džezs, Muzikālā teātra džezs un citi. Šajā meistarklasē dejosim Muzikālā teātra džezu, kas atšķiras ar teatralitāti un izteiksmes specifiku dejā. Šo stilu parasti dejo pie kāda no mūzikliem sacerēta skaņdarba un ikdienā tas visbiežāk sastopams Mūziklos, Kinofilmās, TV un citos šovos, kur dziesma satiekas ar deju un aktierspēli vienuviet.

  1. 12:00-13:15 | Nodarbība bez priekšzināšanām - dalībniekiem bez priekšzināšanām dejā. Apgūsim Jazz Dance pamatelementus.
  2. 13:30-15:00 | Nodarbība ar priekšzināšanām - tiem, kas dejo Jazz Dance jau gadu un ir iepazinies ar dejas pamatelementiem, kā arī tiem, kam ir pieredze citos deju stilos, un vēlas iepazīt Jazz Dance deju stilu.

Nodarbībā apgūsim Jazz Dance pamatus un tiks apgūta kādu Musical Theatre Jazz horeogrāfija.

Uz meistarklasi ieteicams ģērbties ērtā un brīvā tērpā (svīdīsim - džinsās nenākt).

Par pasniedzēju

Rolands Meržejevskis ir džeza dejas dejotāju, pedagogs un horeogrāfs. Kā dejotājs piedalījies dažādos koncertos, uzvedumos, izrādēs, gan video klipos, šovos un cita rakstura mākslinieciskos projektos. Uz šo brīdi vairāk darbojas kā horeogrāfs visos augstāk minētajās mākslinieciskajās formās. Rolands ir deju pedagogs Nacionālajā mākslas vidusskolā un Jūrmalas mākslas skolā. Viņam ir ISWP iegūts sertifikāts Brodvejas dejas centrā Ņujorkā. 

Kā saka pats horeogrāfs: "Esmu mūziklu fanāts un vēlos, lai tād ir visi!"

Izglītība 2016 - Certificate of Liepaja University for pedagogical activity; 2012 - Certificate of Broadway Dance Center (ISVP) in Dance Art. (New York, USA); 2010 - Professional Master's degree in Law, School of Business Administration “Turiba”.

PIESAKIES JAU TAGAD!