VIDEO: FINAL ECLIPSE

Stepa dejas grupa Soul Tap laiž klajā jaunu video pie dziesmas “Final Eclipse”, kas prezentē stepu neierastā kontekstā, ņemot par pamatu elektroniskās mūzikas ritmus un izaicinošo attieksmi. 

Šis projekts izauga no Soul Tap pamatsastāva vēlmes turpināt dejot un augt profesionāli arī karantīnas laikā. Skaņdarbs “Final Eclipse” ir elektronikas un džeza apvienojums, kas iedvesmo strauju un dinamisku horeogrāfiju. 

Soul Tap dejotāja, idejas un horeogrāfijas autore Alise Hofmane, stāsta: “Covid uzliesmojuma laikā veidojām horeogrāfijas tiešsaistē. Brīdī, kad radās iespēja atkal satikties dzīvē, nolēmu atainot iekšējo stāvokli karantīnas laikā. Skaņdarbs “Final Eclipse” to lieliski raksturo - trauksmainu un nospriegotu, kā pirms lielām, nezināmām pārmaiņām. Brīdī, kad sāku iepazīt un pētīt elektroniskās mūzikas plašumu, zināju, ka tas ir jāapvieno ar stepu. Artūru, idejas lidzautoru un klipa režisoru, savukārt, ieintriģēja stepa daudzpusīgums un tehniskā precizitāte. Nolēmām veidot pirmo kopprojektu. Soul Tap pamatsastāva meitenes ir brīnišķīga komanda, kas cītīgi strādāja pie šī gabala un atbalstīja procesā.”

Video klipa radošā komanda: idejas autore, horeogrāfe Alise Hofmane, režisors un idejas līdzautors - Artūrs Zeps, operators - Jānis Saukums, skaņas ieraksts - Evilena Protektore, skaņas dizains - Arvīds Saulītis, mūzika - “The Comet is Coming”. Klipā piedalās stepa dejas grupas Soul Tap dejotājas: Rita Biezēka, Marta Bīdermane, Alise Hofmane un Annija Ķesele.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.