Alexander Ivashkevich
Stepa dejas meistarklase
 

MEISTARKLASE AR ALEXANDER IVASHKEVICH

  • Pasākuma laiks: 10.03.2019., plkst. 13:30-14:40, 15:00-16:10
  • Norises vieta: Stepa dejas studija Soul Tap (A.Čaka iela 91)
  • Dalības maksa: 12 eiro par 1 nodarbību vai 20 eiro par 2 nodarbībām

Stepa deja nāk no Amerikas, kur 18.gs. kokvilnas plantācijās savienojās afrikāņu tradicionālie ritmi ar īru tautas dejas kultūru. Laika gaitā tā ir attīstijusies un ieguvusi dažādas stilistiskas iezīmes. Katrs dejotājs veido savu unikālo skatījumu kādā no žanra stiliem. Šajā meistarklasē tiks piedāvāts amerikāniskais Rhythm tap.

  1. 13:30-14:40 | Beginners - tiem, kas nesen sākuši apgūt stepa deju vai arī zina stepa dejas pamatsoļus un tā elementus.
  2. 15:00-16:10 | Intermediate - tiem, kas dejo stepu vismaz vienu gadu un vairāk. 

Uz meistarklasi ieteicams ģērbties ērtā un brīvā tērpā.

Par pasniedzēju

Alexander Ivashkevich ir Krievu teātra aktieris Tallinā, Igaunijā, stepa dejotājs un “Duf Tap Studio” skolotājs. Aleksandrs ir apguvis skatuves mākslu, aktiermeistarību, dejošanu un dziedāšanu Ukrainā un Ņujorkā. Mākslinieks mācījis gan ASV, Austrijā, Zviedrijā, Somijā, gan Lielbritānijā un Krievijā. Bijis vairāku teātra trupu sastāvā, tajā skaitā arī Liepājas teātrī. Kā stepa dejotājs Aleksandrs ir piedalījies dažādos starptautiskos deju projektos ASV, Somijā, Vācijā, Krievijā, Igaunijā un Bulgārijā. Ar paša izveidoto stepa dejas grupu „Duff Tap Studio” mākslinieks vairākkārt piedalījies „IDO World Tap dance Championship” Vācijā.


Piesakies uz meistarklasi!Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.