Auksuole Varkulevičiene (LT) ir Viļņā dzīvojoša stepa deju pasniedzēja, izpildītāja, kā arī muzikoloģe un žurnāliste. Viņa ir viena no pionierēm, kas pārstāv stepa dejas kultūras tradīcijas un cenšas veidot stepa deju kopienas kustību Lietuvā.

Auksuole sniedz prezentācijas par amerikāņu stepa deju visā Lietuvā. Viņa ir uzrakstījusi grāmatu "Amerikas stepa deja", kurā ietverta īsa stepa dejas vēsture, tās metodika un dejas vārdnīca lietuviešu valodā (2023).

Ar stepa dejām viņa sāka nodarboties 2008. gadā. Katru gadu piedalās stepa deju festivālos un meistarklasēs, lai attīstītu savas dejas prasmes.

Auksuole 2011. gadā izveidoja stepa deju grupu JustTap un vēlāk izveidoja JustTap Dance Company. Viņa ir šīs studijas dibinātāja un radošā direktore, kuras mērķis ir prezentēt klasiku un dažādas amerikāņu stepa dejas tehnikas, stilus un veidus. Savās nodarbībās viņa vislielāko uzmanību pievērš stepa dejas tehnikām, kuras ir izstrādātas viņas kā stepa instruktores pieredzē. Studējusi muzikoloģiju un klavierspēli Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā, kā arī žurnālistiku Viļņas Universitātē.

Kopš 2010. gada Auksuole regulāri māca bērnus, jauniešus un pieaugušos. Viņas audzēkņi piedalās Eiropas un Pasaules stepa deju čempionātos, kā arī dažādos starptautiskos stepa deju konkursos; uzstājas koncertos, festivālos, dejo ar džeza grupām un piedalās televīzijas šovos.

Kopš 2021. gada Auksuole ir tiesnese Lietuvas deju sacensībās un reitinga sacensībās. 2023. gadā tika uzaicināta kā tēmu klases skolotāja “Stockholm Tap Festival 2023”.

Strādājot ar muzikālā teātra studentiem, Auksuole veidojusi stepa dejas horeogrāfijas mūzikliem "Dzelteno ķieģeļu ceļš" (pēc "Oza burvis") un "Saunuolynas" (pēc "Nunsense").

Kā stepa dejas horeogrāfe, viņa izveidoja izrādi Floriana Zellera "Dēls" Lietuvas Jauniešu teātrim (2024. gada februāris).