SOLO DŽEZS

Otrdienās | 19:00-20:00 | pasniedz: Kristaps Dzenis, sadarbībā ar swingdance.lv

Solo džezs ir Svinga laikmeta solo deja, kas ir kā vispārīgs termins daudzām populārām dejām 20.gs. 20. un 30. gados - charlston, tap, lindy hop un citām. Tas tiek dejots pie džeza un svinga mūzikas un, līdzīgi kā citi tā laika deju stili - ļoti enerģisks un rotaļīgs.

Daudzi solo džeza elementi ir redzami dažādās mūsdienu dejās, piemēram, hip-hop, break-dance, modernajā džezā, shuffling un citās. Turklāt tas ir ietekmējis citus svinga deju stilus - daudzi svinga pāru deju soļi patiesībā ir solo džeza kustību variācijas.

Solo Jazz ir iespēja pilnveidot spēju improvizēt, attīstīt stilu, prezentēt sevi, sadzirdēt ritmu, apjaust mūzikas formu, izzināt dejas vēsturi, uzlabot vestibulāro aparātu, asināt prātu un veicināt deju komandā. Divi vārdi – SOLO JAZZ, bet tik daudz superīgu lietu var iegūt – nāc un pievienojies! 

Nodarbības paredzētas dejotājiem bez vecuma ierobežojumiem. 

Uz nodarbībām ieteicams ģērbties ērtā un brīvā tērpā, līdz maiņas apavi. Solo džezs ir ļoti enerģiska un kustīga deja, kurai  piemērots vienkāršs, viegls un brīvs apģērbs, kas neierobežo kustības. Attiecīgi izvēlamies vieglus bezpapēžu apavus ar mīkstu zoli, lai arī pēdām būtu brīva un ērta kustība. 

Pieteikties nodarbībām!

0
 .